KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327417

nr 1632 7417

Oidentifierad konstnär. Signerad runeborg, interiör. Olja på duk, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 60x53 cm

måndag 15 juli 2024
kl 18:57:19